ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Svärd 14829133
nr 1482 9133
Svärd
längd: 102 cm, "Carlos III"
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 19:00:25
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)